Intencje mszalne

Poniedziałek – 18 lutego

  7.00

  8.00 + Bogumił Paciorek – pogrzebowa

  8.00 + Teresa Pochyluk

18.00 + Franciszek – 13 r. śm., Anna Stachowiak, Janusz Rochowiak

18.00 + Stefania Milej – gregoriańska

19.00 + Marian Marcinkowski – 22 r. śm. i z rodziny Marcinkowskich i Korytowskich

Wtorek – 19 lutego

  7.00

  8.00 + Zofia Kaszkowiak

  8.00 + Krzysztof Bielak

10.45 + Józef Krąpiec – pogrzebowa

18.00 + Jadwiga Mróz

18.00  z ok. 42 r. ślubu Janiny i Ireneusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

19.00 + Stefania Milej – gregoriańska

Środa – 20 lutego  

   7.00 + Stefania Milej – gregoriańska

  8.00 + Wanda Siudzińska – 1 r. śm.

  8.00 + Maria – 3 r. śm., Katarzyna, Ludwik Dudkowiak, Zdzisław Chodoń

18.00 + Czesław Sibrecht – 5 r. śm.

18.00 + Leon, Joanna, Kazimierz Radomscy i z rodzin Radomskich i Strykowskich

19.00 + Zdzisława Roszyk – 20 r. śm.

 Czwartek – 21 lutego

  7.00 + Janina, Jan i z rodziny Łucjanów, Bogumiła, Irena, Stanisław, Zygmunt Świątek,  Franciszka, Andrzej Wróbel i z rodziny Wróblów

  8.00 + Maciej – 28 r. śm.

  8.00 + Stefania Milej – gregoriańska

18.00 + Jerzy Jakubowski – 1 r. śm.

18.00 + Stanisława Zdrojek – 20 r. śm.

19.00  z ok. 79 ur. Zbigniewa z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. przez ręce Maryi

 Piątek – 22 lutego – święto Katedry św. Piotra

  7.00  

  8.00 + Marcin Frąckowiak

  8.00 + Urszula, Zygmunt Świerkowscy

18.00 + Eugeniusz Kroll – 13 r. śm. i z rodziny

18.00 + Stefania Milej – gregoriańska

19.00 + Hanna Kaczmarek, Czesław Stanicki

  Sobota – 23 lutego – św. Polikarpa, bpa i m.

  7.00

  8.00 + Zbigniew Grześkowiak

  8.00 + Stefania Milej – gregoriańska

19.00 ZBIOROWA: z ok. ur. Mariusza i Piotra z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Św.;

+ Tadeusz Poznański -1 r. śm., Zofia, Franciszek, Władysław Ciepły i z rodziny;

+ Eugeniusz Szudrowicz;

+ Bożena Durzyńska – 4 r. śm.;
+ Zdzisław Zgórecki;
+ Jerzy Kaczor – 8 r. śm. i z rodzin Kaczorów i  Włodarczyków;
+ Jędrzej Wachowiak – 16 r. śm. i z rodziny Wachowiaków, Antoni Kradzień – 15 r. śm. i z rodziny Głowackich i Kradzieniów;
+ Jan Kacpura;
+ Władysław Czub;
+ Stefan Bryczyński, Henryk Tepper, Marek Miętkiewicz, Michał Majchrzak, Krzysztof Sadowski, Helena Liworska, Danuta Gajewska, Henryk Zeuschner, Sylwester Idziak, Stefan Karbowiak;
+ Antoni – 20 r. śm., Agnieszka Dziabas, Joanna Wierzbińska i z rodziny;
+ Henryk Frątczak;
+ Franciszek Szymański – 1 r. śm. i z rodzin Szymańskich i Łuczaków;
+ z rodzin Reks, Jauer i Wojciechowskich;

       VII Niedziela Zwykła – 24 lutego

  7.30 + Wacław, Władysława, Stefania, Stanisław, Józef

  9.00 + Henryk Anders

  9.00 + Stefania Milej – gregoriańska 

10.30  z ok. 60 ur. Aleksandry Czarneckiej z podz. i prośbą

12.00  w int. parafian (chrzest)

12.00 + Telesfor Miłoszewski – 2 r. śm., rodzice,  Aleksander, Zbigniew, ks. Marian i z rodzin Miłoszewskich,  Ratajczaków i Kaczmarków, Helena Ogrodowska, Tadeusz Panert

11.00 + Janusz Bagrowski – 18 r. śm., rodzice z obu stron i rodzeństwo

19.00 + Anna, Jan Szymoniak, Leokadia, Konstanty Smólski i z obu rodzin i z rodziny Babełów